AL53KD AL53KD

KD Noslēguma „Salsa“ balle

Pēc kopīgi pavadītas nedēļas, baudot kultūru un sirsnīgu gaisotni, sameklēsim vieglas deju kurpes, lai ar salsa mūzikas ritmiem varētu sagaidīt jauno gadu Kultūras dienu noslēguma ballē. Mūsu rīcībā būs viesību nams Leonda pie Jarras (Leonda by the Yarra), kam no balkona redzama Jarras upe un brīnišķīgi dārzi ar milzu eikaliptiem.

Ballē uzstāsies KD Latvijas viesi Tango Sin Quinto kopā ar jaunajām pašmāju solistēm, kā arī viesdiriģentiem Intu Teterovski un Agita Ikaunieci. Balles mūzika būs daudzveidīga. Bez salsa mūzikas ritmiem, vijoles, akordeona, klavieru un kontrabasa kopspēle veidos šarmantu skanējumu, kas ir tuvs Argentīnas, Spānijas un Francijas kolorītam, kā arī arī rokenrols un valši.

Vakaru iesāksim ar šampanieti un uzkodām, sekos vakariņas ar diviem ēdieniem un noslēgumā kafija ar saldumiem. Cenā ietilpst arī atspirdzinājumi visām gaumēm. Viesi tiks apkalpoti pie galdiņiem un balles laikā būs pieejams profesionāls fotogrāfs.

Datums un laiks: Piektdien, 31. decembrī plkst. 19.30
Vieta: Leondā pie Jarras
Sēdvietas:350
Ilgums:5 stundas 30 minūtes (līdz plkst. 1.00)
Ieejas maksa: $140
Rīko: Karina Padoma

Kultūras dienas Melburnā

Intervija ar Karinu Padomu

∎ - ; Laikraksts Latvietis Nr. 105 -- (2010. g. 25. augustā)

Austrālijas Latviešu 53. Kultūras dienu Noslēguma balles rīkotāja Karina Padoma viesojās laikraksta „Latvietis“ redakcijā 13. augustā, kur viņu intervēja Ilze Nāgela.

Ilze Nāgela : Karina, esi sveicināta laikraksta Latvietis redakcijā!

Melburnieši un, es domāju, arī ļoti liela daļa Austrālijas latvieši gatavojas uz šī gada lielākajiem latviešu kultūras svētkiem Austrālijā – Kultūras dienām, kuras, kā zināms, notiks jau pavisam drīz – šī gada nogalē Melburnā. Laikrakstā Latvietis jau publicētas, kā arī skanējušas latviešu radio stundās gan 3ZZZ, gan SBS intervijas ar Austrālijas Latviešu 53. Kultūras dienu rīcības komitejas priekšsēdi Anitu Andersoni, ar jauniešu pārstāvi Kultūras dienās – Jānu Andersoni, ar kopkora koncerta organizētāju un vadītāju Jolantu Lārmani un tautas deju sarīkojuma vadītāju Kalvi Jaunalksni. Lasi visu >>


LV AUS EnglishKultūras dienas ir noslēgušās.

AL53KD - Facebook

AL53KD - Twitter